پرش به

جوابگویی مدیران سایت در مورد پیشنهادات و مشکلات کاربران

13 پاسخ برای این تاپیک

#1 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • ستارهستارهستارهستارهستارهستاره
  • 6238 ارسال

ارسالی 25 May 2013 - 05:44 PM

*
محبوب ترین پست

سلام خدمت یوزر های محترم بازی گرز

همونطور که قبلا قول داده بودم از این به بعد برنامه خاصی برای پیشنهادات شما کاربران داریم و آخر هر هفته جمع اوری میشه پیشنهادات و مشکلات و به دست مدیران اصلی بازی قرار میدیم و بعد از جواب گرفتم پیشنهادات و مشکلات اونا رو عمومی میکنیم .
پست هایی که به صورت نقل قول هست پیشنهاد شما هست و پست های آبی جواب مدیران بازی هست مخصوصا شخص فواد

لازمه اینم بگم که نظراتی که تایید میشه توسط تیم مدیریت ممکنه برای عملی شدنش یک تا دو ماه طول بکشه پس برای اینجور موراد همیشه صبر هم لازمه کار کاربران عزیز هست ولی مطمئن باشید شخصا پیگیر تمام نظرات تایید شده هستم و تا مرحله اجرا در اومدنش به مدیرا بازم اطلاع رسانی میکنم

#2 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 25 May 2013 - 05:46 PM

*
محبوب ترین پست

نقل قول

تویه تالار یه بخشی اضافه بشه که بخش به اسم کاپ که از این قرار باشه کسی میل داره میتونه مسابقه بزاره و شرکت کنندگان رو خودش
تایین کنه مثلا مرز بین سطح 20 تا 25 میتونن شر کت کنند شخص برگزار کننده 5 الماس میزاره و ورودیه هر فرد 1 الماس باشه و برگزار کننده نیز تو نبرد میتونه شرکت کنه
وامکان تایین محدودیت شرکت کنندگان رو بگه مثلا محدودیت 10 نفر میتونن تو نبرد شر کت کنند و مسابقات به صورتی باشه که هر کس با همه بازی میکنه مثلا 10 نفر شرکن کنند 1 یوزر با همه بازی میکنه و در اخر بین 3 یوزر برتر جوایز تقصبم بشه مسابقات هم همین کلاسیک هستش ولی با دو یوزر برگزار و شروع میشه و
یک داور از ناظرین قادر دیدن بازی باید باشه هه عنوان ناظر و راس ساعت مثلا 10 فلان یوزر با فلان یوزر وارد نبرد میشه به طور اتوماتیک و برنده 1 امتیاز رو برای خودش میاره
به طور مثال مثلا من یه مسابقه تایین میکنم
برگزار کننده مسابقات :عقاب سیاه
تعداد شرکت کنندگان : حد اکثر 10 یوزر
امکان شرکت از سطح ..40.. تا سطح ...50....
ورودیه هر یوزر: 1 الماس
سرمایه مسابقات :5 الماس
زمان برگزاری بعد از تکمیل شرکت کننده گان اعلام میشود
(پنج بار پیشنهاد)
(32+)(در این بخش میتونیم مثل بازار چه هم قسمتی از این الماس هایه جمع شده رو برا حق برگزاری به سایت بدیم که سایت هم سود ببره از این مسابقات)
[info]در مورد مسابقات ما هیچ مشکلی نداریم ولی رسما از طرف سایت الماسی تعلق نمی گیره. این مورد می تونه توافقی بین خود یوزرها باشه و...[/info]

نقل قول

تویه اتحاد چقدر باید کمک کرد تادرجه گرفت لطفا قبل از کمک یه قسمتی باشه که مشخص کنه
پرطرفدار 4 بار پیشنهاد
[info]در مورد درجات اتحاد امتیازات پارامترهای مختلفی داره و به بازدیدها و سطح یوزر هم بستگی داره.[/info]

نقل قول

شانس جایزه هر الماس ۳۰ تا رو کنید ۱۰ تا واقعاً وضعیت شانس جایزه بده
[info]در مورد شانس جایزه درسته، در دور بعد کمترش می کنیم شانس واریز ها رو.[/info]

نقل قول

توی صفحه کاربر قسمت دوستان دنبال کرده ها 20 تا هم دنبال کرده باشه میزنه 3 تا چرا؟
یه چیزی مثل نوار ریلی باشه که چطوری صفحه رو تومرورگر پایین میشه کشید بتونیم کل دنبال کرده ها رو با اون ببینیم
[info]مورد دوستان دنبال کرده فکر کنم خیلی وقته درست شده یه بار خودتون چک کنید.[/info]

نقل قول

سلام میخواستم یه پیشنهاد بدم که بشه بعضی از یوزر ها رو ایگنور کرد در واقع اونا نمونن به یوزر ما پیام بدن یا ببینن که در چه وضیعتی هستیم .
درواقع نتونن پیدا کنن یوزر رو و تقریبا برای دشمنای اصلی این کارو آدم میکنه. همین.ممنون میشم پیگیری بشه
[info]گزینه ایگنور کردن یوزرها در لیستمون هست و اضافه می کنیم.[/info]

نقل قول

یه قسمت برای تبلیغ اتحاد ها بذارین اتحاد ها مثلا 45000 بدم و 24 ساعت تبلیغ بشه اتحادشون
برای اتحاد هایی مثل اتحاد من که یکی 2 ساعت بعد از ساخت اتحادش یه اتحاد میسازه و جولو ی پیرفتشو میگیره
[info]تبلیغ اتحاد و همین طور تبلیغ در بازارچه گزینه های جالبی هستند و روشون فکر می کنیم.[/info]

نقل قول

کثره اعضا بعد از عضویت توی یک اتحاد و دریافت وام،بدون پس داده مبلغ وام به راحتی حذف میزنن و میرن توی یک اتحاد دیگه عضو میشن
در این صورت مدیر اتحاد هیچ کاری نمیتونه انجام بده
پیشنهاده من اینه که کاری کنید وقتی یک اکانت عضو یک اتحاد میشه و وام دریافت میکنه
تا وقتی به مقدار اون وام به اتحاد بدهکار هست نتونه از اتحاد خارج بشه.و فقط در صورتی بتونه از اتحاد خارج بشه که وام های دریافتی رو به اتحاد برگردونده باشه
مدیر اتحاد ها اگر با این پیشنهاد موافقید امتیاز بدید
[info]در مورد وام کلا وام اتحاد یک کمک هست و همین طوریش هم مدیران اتحادها درست و حسابی به یوزرهاشون کمک نمی کنن چه برسه ما این طرح ها رو هم بذاریم.[/info]

نقل قول

گذاشتن چت روم تو بخش بازارچه
. بحث گفتگو در مورد اجناس
2 . نظر دادن در مورد قیمت ها و بالا پایین کردن قیمت ها
3 . مشغولیت و داغ شدن بخش بازاچه
[info]چت روم در بازارچه هم نظر نسبتا بدی نیست با این حال اینقدر چت روم ها برای ما دردسر هست و توش توهین و درگیری می شه که ما ترجیحا ازش فاصله می گیریم.[/info]

نقل قول

یه قسمتی مثل ام ای فی سی بیاد به نام سوال امنیتی که اول اکانت که رمز میزاری یه سوالی کنن ازت وقتی که میخوای رمز رو عوض کنی باید اون سوال رو بزنی بعد عوض کنی این باعث میشه جلو دزدی هم گرفته بشه
[info]سوال امنیتی ایده بدی نیست ولی توی مای.اف.سی دردسرهای زیادی ایجاد کرده بود. یکی از مهم ترینش فراموشی سوال امنیتی بود که اگه ما گزینه یادآوریش رو هم بذاریم که رسما سوال امنیتی بی معنی می شه. یکی دیگه توی خرید و فروش ها بود که دردسر ایجاد می کرد یعنی به هر حال یا باید سوال امنیتی رو جوابش رو بدی یا ندی دیگه که در هر دو صورت دردسر ساز هست. یکی دیگه در مورد اعتماد یوزرها هست. یوزرها وقتی سوال امنیتی رو دارن، دیگه اعتمادشون به بقیه یه کم بیشتر می شه و رمز اول رو به خیلی ها می دن، که دردسر بعدیش اینه که خیلی ها می رن زره آزاد می کنن و...[/info]

نقل قول

سلام خدمت دوستان میگم که ما فقط میتونیم 13 تا اتحاد اولی رو نگاه کنیم
اگه اتحاد هارو هم مثل بقیه صفحه بندی کنن خیلی خوبه
اینجوری همهمیتونن یه اتحاد خوب واسه خودشان پیدا کنن
با تشکر
[info]در مورد اتحادها با چند تا از یوزرهای مطرح هم صحبت کردیم و طرح هایی هست. در مورد صفحه بندی اتحاد هم حتما باید انجامش بدیم درسته.[/info]

#3 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 02 June 2013 - 10:19 AM

نقل قول

من میگم یه زره بالای سطح 30 دفاعی والماسی بیارین یا برای تعویض مثلا یه الماس بیشتر بدیم که بشه تا یه سطح بعد تعویض کرد .

[info] زره های جدید رو میاریم به همراه جادوهای جدید. در دوره ی جدید اضافه شدن زره ها به این موارد و همین طور زره های سکه ای توجه می کنیم.[/info]

نقل قول

یک گزینه بزارید انصراف از نبرد قهرمانان چون شاید ما یک قهرمان داشته باشیم و نمیدونیمم که اگه ب
ریم داخل نبرد قهرمانان دیگه نمی تونیم برگردیم و این طوری یه مبلغی سکه رو که شاید بهش احتیاج داشته باشیم باید بدیمش برای
خرید قهرمان یا اگر همچین کاری هم نکردید یک کار دیگه هم می تونید
کنید که قهرمان هم بتونه قبل جنگ قهرمانان به جنگ های قعله یا کلاسیک برود و اینطوری نخواهیم قهرمان بخریم

[info]مشکل نبرد قهرمانان اینه که اگه انصراف بذاریم، طرف بعدش دیگه باید بره از اول شروع کنه. اگر یوزرها راضی به چنین موردی هستند می تونیم اضافه کنیم.[/info]

نقل قول

سلام،
من یه دستی توی طراحی وب دارم و چندتا ایراد دیدم توی طراحی گرز...
یکی این که تعداد عکس ها خیلی زیاده که باعث میشه تعداد درخواست از سرور افزایش پیدا کنه و سرعت بارگزاری کم بشه!
دو نمونه عکس از تصاویر صفحات قهرمان و نبرد را به عنوان نمونه براتون بهینه کردم:
لینک نبرد | لینک قهرمان

اگر تمام تصاویر سایت رو به این صورت در بیارین سرعت بارگزاری صفحات به طور محسوسی بالا میره!

یکی دیگه هم استفاده از جی کوئری هست که میتونید از ورژن فشرده شده اش استفاده کنید.

لینک دریافت

[info]ما در حد وسط از این قابلیت استفاده می کنیم که بهش می گن اسپرایت. چون در صورتی که همه رو توی یه فابل بذاریم، مشکل بارگذاری اولیه داریم و برای یک یوزر بارگذاری اولیه اش خیلی سخت می شه. برای همین با توجه به یوزرهای ایران، مجبوری حد وسط رو رعایت کنیم. تمامی فایل هامون هم فشرده هست فایل باز نداریم که[/info]

نقل قول

یک نبرد بین اتحاد ها بسازید که بازی جذاب تر بشه
[info]این مورد خیلی پیشنهاد شده اجراییش می کنیم در تابستون[/info]

نقل قول

این قانون جدیده که بین هر نبرد 5 دقیقه فاصله گذاشتن ؟
اگه فاصله نبود راحت تر بود
می خواستم ببینم دلیلش چیه

[info]این مورد فقط زمانی هست که سرور سرش شلوغه! وقتی یوزرها خیلی آنلاین باشن، چون خیلی از یوزر ها الکی به یه نبرد می رن و زود عقب نشینی می کنن یا شکست می خورن این مورد اتوماتیک ظاهر می شه و باعث می شه بیشتر در نبرد مایه بذارن و از طرفی هم سرور یک مقدار سرش خلوت تر شه.[/info]

نقل قول

یه سوال تمرینایه ایندرا چطوریه؟تکنیک و سرعتش اون آخر چطور تمرین می خوره؟ولکان که 11 11 ایندرا احتمالا 12 12 باشه فکر کنم تا 4 روز دیگه آزاد کننش.
[info]بله، تمرین ایندرا پارامترهاش بهتر از ولکان هست[/info]

نقل قول

چرا کلید های میانبر کار نمیده؟ فقط مقاومت کار میده
[info]کلیدها کار می کنه مگر این که از مرورگر مثلا اکسپلورر استفاده کنید.[/info]

نقل قول

سلام خدمت دوستاان
-=-
اول از هر چیز بگم من فقط با فایرفاکس بازی میکنم نگید با کروم و... :دی
وقتی میری نبرد مثلا حول وحوش 10بار مقاومتو بازو بسته میکنی مقاومت گیر میکنه وباید رفرش کنی!
بیشتر وقتی پیش میاد که از مقاومت در اومدی ونمیره مقاومت!
الانـ مشکل از سایتِ؟یا از مرورگر!
اگه از سایتِ که هیچ اما اگه از مرورگر ممنون میشم جواب بدید(فایرفاکسم نسخه ی اخره!)

[info]مشکل از مفهوم اینترنت هست و خصوصا این مورد در اینترنت ایران مشهود می شه. شما خیلی پشت سر هم مقاومت رو می زنید، در این مواقع هنوز پاسخ مقاومت قبلی دریافت نشده. ما در خیلی از موارد این مسایل رو چک می کنیم ولی برخی مواقع به دلیل اختلال خیلی جزیی در اینترنت که برای شما ممکنه محسوس نباشه، این موارد پیش میاد و مقاومت قاطی می کنه. مرورگر در حل کردن این مورد می تونه موثر باشه ولی بیشترین تاثیر روی کیفیت خط ارتباطی و اینترنت هست. [/info]

#4 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 11 June 2013 - 04:48 PM

نقل قول

من یه پیشنهاد دارم که فکر کنم قبلا هم داده شده!
به نظرم اگه بشه رو آیتم هایی که میخوایم بذاریم واسه فروش رمز بذاریم خیلی بهتره
مثل مای اف سی که میشه رو بازیکن ها رمز گذاشت

البته این مورد به صورت دلخواهه و موقع فروش انتخاب میکنیم با رمز بذاریم یا بدون رمز!

شاید من بخوام قهرمانم رو بذارم واسه دوستم تو بازارچه که بخره ممکنه همون لحظه کسی تو بازارچه باشه و زودتر بخرتش!

[info]رمز گذاری دردسر زیادی ایجاد می کنه چون خرید و فروش نقدی رو می بره بالا. اول رمز می ذارن و بعد هم می گن نقدی پول بده تا قهرمان رو برات باز کنیم. خرید و فروش نقدی هم که می دونید دردسر کلاهبرداری و... داره.
[/info]

نقل قول

یوزرهایی که مدت زیاد مثلا 3-4 ماه بهش سر زده نمیشه حذف بشه تا اینقدر فرعی ها توی سایت زیاد نباشه
[info]ما الان یوزرهای بیکار رو حذف می کنیم ولی برخی یوزرها رو نمی شه حذف کرد اونم یوزرهایی که توی نبردها شرکت کردند. وقتی توی نبرد شرکت می کنند اون وقت چون ما همه ی نبردها و سوابق رو داریم، یه جورایی بد می شه که نبردی قدیمی رو ببینی بعد چند تا از یوزرهاش مثلا پریده باشن![/info]

نقل قول

هرنبرد کلاسیک که ما سطح بالایی ها میریم متاسفانه از نیم ساعت گرفته تا 2 ساعت باید منتظر شروع نبرد بشیم

نبرد کلاسیک همش 3 نفر میخواد برای شروع

ولی دیرپرشدندش واقعا روی اعصاب
شاید کسی1ساعت برای نبرداش بخواد وقت بذاره
مگه همه بیکار هستن بشینن تو نبرد تا شاید 1نفر 2نفر بیان و بازی شروع بشه !

نبرد قلعه که دیگه بدتر همه ؛
گفتن نداره 6 ساعت،10ساعت تا 24 ساعت ماشاالله جا داره باید صبر کنی ....

چرا این مشکل حل نمیشه ؟
چرا این سطح بندی ها انقدر بد تنظیم شده ؟
سطح 35 با سطح 20 میتونه بجنگه ولی سطح 40 نمیتونه با 35 بجنگه ؟
از هر 5تا نبرد شاید یکیش به همدیگه بخورن شاید
خداییش امروز برای شروع 1نبرد نزدیک به 2ساعت منتظر بودم واقعا کلافه شدم
همه یوزرهای سطح بالا باید اینطوری اذیت بشن و سطح پائین ها راحت باشن
نبردهای سطح پائین به دقیقه نکشیده پر میشه و برای سطح بالاهایی مثل معجزه باید بشه

[info]در مورد نبردهای یوزرهای سطح بالا، طی امروز و فردا بررسی می کنیم و سعی می کنیم بهتر بشه این زمان ولی خب کلا فراوانی یوزرها در اون سطح ها کمتر هست با این حال محدودیتشون رو یه کم کمتر می کنیم.[/info]

نقل قول

یه مشکلی که این اواخر زیاد شده اینه که توی کلاسیک یه نفر کل نقشه رو میگیره ولی پیروز نمیشه و اون نفر آخری که 0 میشه هنوز توی نقشه هست حتی میتونه پیام بده و باید یکی بکشه عقب که کسی که 0 خونه داره ولی نباخته خب نمیکشه عقب اون 100در100 میره عقب میشه بازنده نمونش هم این نبرد
http://gorz.ir/war/c...est/view/478734

[info]این مورد قبلا 2-3 بار گزارش داده شده بود به پشتیبانی ولی حل شده بود الان این نبردی هم که فرستادید برنده داشته با این حال اگر باز هم مورد پیدا شد، در همون لحظه ی نبرد گزارش کنید به پشتیبانی اطلاع داده می شه که فورا به بخش فنی گزارش کنند این مورد خاص رو تا در همون لحظه تست هاشون رو انجام بدن و ببینن مورد از کجاست.[/info]

نقل قول

همیشه در جواب کندی سرعت جواب داده میشه که اشکال از اینترنت ایران هست این درست ولی چرا سرعت توی سرزمین 2 خیلی از بیشتر از اولی هست؟

[info]خیر، در مواقعی که کندی از سرورهای ما هست اعلام شده. مثلا همین دیروز اعلام شد که مورد از سمت ما بوده کندی. در سرور1، الان 3-4 روز هست که کندی داریم، در حال برنامه ریزی برای ارتقای سخت افزاری هستیم و این مورد حداقل 1 هفته طول می کشه. هزینه های مربوطه با توجه به تحریم ها بسیار بالا بود ولی برای ارایه سرعت بهتر این کار رو عملی کردیم. فقط پروسه ی ارتقا حداقل 1 هفته طول می کشه که از همین امروز شروع شده. در هفته آینده هم احتمالا یک شب از ساعت 1 تا 5 صبح سایت از دسترس خارج خواهد بود.[/info]

نقل قول

خیلی از ما ها مجبوریم تو نبرد جادو بزنیم ولی اگه سکه کم باشه خودداری میکنیم چون سکش بر نمیگرده ولی اگر نصف پول همون جادو بهمون برگرده عالی میشه
برای مثال :یه جادو میزنیم قیمتش 4000 سکه بعد نبرد اگه بردیم نصفش یعنی 2000تاش برمیگرده اینجوری عالی میشه

[info]خب این هم از قوانین بازی هست با این حال یک مروری روی قیمت جادوها می کنیم و فکر می کنم با یک مقدار تخفیف در قیمت جادوها، همین نتیجه ای که شما می خواید رو بگیرید.[/info]

#5 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 19 June 2013 - 11:46 AM

نقل قول

توی هر هفته یه لیگ برگزار بشه به نام لیگ گرزکه تو اون همه ی بازیکن ها حق شرکت دارند و به بازیکنان برتر و تاثیر گذار در نبرد ها جایزه داده بشه مثلا به نفر اول 10 الماس به نفردوم 6 الماس و به نفر سوم 3 الماس داده بشه البته تو این لیگ خرید الماس شانس جایزه نمی بره بالا البته ورودیه هم الماس باشه
[info]کلا این جور برنامه ها رو برای اتحاد داریم امیدواریم تابستون بتونیم یک مدل نبرد با خاصیت مقابله گروهی به این صورت بذاریم.[/info]

نقل قول

با سلام و عرض خسته نباشید خدمت مدیران و ناظمین محترم.
ابتدا باید از مدیران تشکر کنم که استراتژی معاوضه رو برای کاهش مخارج بازیکنان به وجود اوردن ولی یه مشکلی هست که برای معاوضه چند تا از زره ها وجود داره که تعدادشون هم دو یا سه تا بیشتر نیست که من این جا در قالب پیشنهاد بیان میکنم شبیه این تاپیکو دوستان برای زره ی اسپر یخ زده بودن ولی دلیل زدن این تاپیک سه چیزه:اول طرح مشکل زره کیانکه یخ و دوم گفتن راه حلی برای این موضوع و سوم دیدن مدیران و حدالامکان پاسخگویی به این مشکل.
خب شروع میکنیم من اکانتم کاملا دفاعیه با خودم فکر کردم که وقتی به سطح 29 برسم و همه زره هامو کیانکه یخ بکنم میتونم سطح 32 اونا رو با اسپر طلایی تعویض کنم و به همین ترتیب تا سطح 54 همه زره های دفاعی رو با معاوضه و خرج کردن کمتر به دست میارم ولی وقتی به سطح 32 رسیدم دیدم نمیشه کیانکه یخ رو با اسپر طلایی عوض کرد در صورتی که هر سه شرط معاوضه رو داره
کیناکه یخ +48 آرایش نظامی، +24 سرعت عمل 18 الماس سطح29

اسپر طلایی +5 آرایش نظامی، +40 دفع ضربه، +45 استقامت 22 الماس سطح32

هم پارامتر یکسان داره هم سطحش 3 سطح بالاتره و هم دوتاشون الماسیه و زره دوم گرون تره.ولی دلیل این که معاوضه نمیشه اینه که زره ارک طلایی که هجومیه و سطح 31 هست در اولویت معاوضه هست و اون زره برای معاوضه پیشنهاد میشه. من که یه اک دفاعی میخواستم به ناچار مجبور شدم همه زره هامو طی دو ماه و با قیمت ارزون بفروشم و همه زره های اسپر یخ رو دوباره تهیه کنم که حدود 100000 تومان ضرر دیدم.
اما راه حل:لطفا این قسمتو مدیران دقیق ببینند برای حل این مشکل کافیه شما زره آرک طلایی رو :
آرک طلایی +22 قدرت ضربه، +26 دقت ضربه، +37 سرعت عمل 21 الماس سطح31

به این زره:
آرک طلایی +22 قدرت ضربه، +26 دقت ضربه، +37 آرایش نظامی 21 الماس سطح31

تغییر بدید.میبینید چه راحت مشکل حل میشه.یعنی فقط به جای سرعت عمل پارامترو بکنید ارایش نظامی تا این طوری افراد بتونن ابتدا زره کیانکه رو با زره ارک طلایی معاوضه کنند و بعد زره ارک طلایی رو هر کس دوست داشت با زره اسپر طلایی معاوضه کنه.این طوری مشکل بالا حل میشه بدون این که مشکل دیگه ای به وجود بیاد.

امیدوارم مدیران عزیز این موضوع رو دقیق بخونن و روش فکر کنن تا ایشالا تا چند هفته دیگه این مشکل هم حل شه و استراتژی معاوضه بدون هیچ مشکلی برای بازیکنان وجود داشته باشه .

[info]در مورد معاوضه ها راستش ما زره ها رو بر اساس پارامترها توی سطوح قرار می دیم و معاوضه رو هم فقط برای کمک و شاید مقداری استراتژی آوردیم، لزومی نداره در همه سطوح و همه ی زره ها معاوضه داشته باشیم.
[/info]

نقل قول

واسه ی اتحاد وقتی مدیرا معاون انتخاب میکنند یه کاری کنید که بتونن کارهایی که معاون می تونه انجام بده رو خودشون انتخاب کنه مثل وام دادن وقتی مدیر نیست معاون بتونه وام بده البته گفتم به انتخاب مدیر البته واسه وام بخش وام الماسی و سکه ای جدا باشه
[info]این مورد رو خصوصا برای جانشین اکانت و رمز دوم باید بذاریم. برای معاون ها هم در فکرش هستیم ولی معاون ها محدود هستند و اگه گزینه های بیشتری براشون بذاریم ممکنه بازم مشکل دزدی و اینا پیش بیاد در درجه اول این تغییر رو برای رمز دوم باید بذاریم.[/info]

نقل قول

به نظرم کاری کنید که بشه اعتبار تمرین خرید،مثل الماس و هر اعتبار تمرین 200 تومن باشه.یا تبدیل هر الماس به اعتبار،3 تا نباشه.مثلا 5 تاش کنن
[info]چه فرقی می کنه خب؟ اگه منظورتون گرون بودن این قضیه هست که بحثش فرق داره ولی خرید مستقیمش عجیبه.[/info]

نقل قول

قبل از شروع بازی تعداد سربازا زیاد میشن
http://upload7.ir/im...13081052555.jpg
اینم یک نبرد که تویه یک دیقه اول تعداد سربازایه اسپارتاکوس 70 تاس چرا؟
http://s2.gorz.ir/wa...est/view/154464

[info]مورد خیلی مهمی نیست راستش ولی به بخش فنی ارسال می کنیم برای بررسی.[/info]

نقل قول

کسی که صد در صد خونه ها رو داره عقب نشینی کرده چون برنده اعلام نمیشد ولی کسی که 0 شده الان برنده شده
http://gorz.ir/war/c...est/view/490089
[info]بله، دو-3 نبرد دیدیم که این طوری بوده، مشکل از اون جاست که در لحظه ای که قلعه توسط یوزری تصرف می شه، یک یوزر در همون لحظه می خواد به نبرد بیاد و در همون قلعه مستقر شه. خیلی مورد استثنایی هست و تیم فنی مشغول بررسیش هست.[/info]

نقل قول

این درامد ساعتی مال قبل قهرمانا بود

که خرج سکه نداشت

بعد اینکه قهرمانا اضافه شدن

باید درامد ساعتی هم نسبت به خرج قهرمان هم اضافه بشه
[info]درآمد ساعنی به خاطر مدارس 7 ساعت غیر فعال بودنش الان 10 ساعت شده و به طور میانگین سکه ی خوبی در اکانت ها ذخیره شده. [/info]

#6 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 03 July 2013 - 08:28 PM

1

نقل قول

خیلی هم خرج میکنیم و سکه هدر میره اخرشم اگه ببریم 39 تا تجربه میده که اصلا ارزش نداره ادم بخواد اون همه سکه رو به هدر بده بعضی وقتا هم شلوغ میشه نمیشه رف کالسیک من یه پیشنهاد داشتم که تجربه نبردایه قلعه رو کنن مثل قبل 50 تا یا
برا هر سطح جداگانه تجربه بزارن از 1 تا 15 از 15 تا 35 واز35 تا اخرین سطح ولی برا همه رو 50 تا کنن خوب میشه لااقل میدونیم که نبردو بردیم یه تجربه خوبی میگیریم

[info]فکر کنم یه تیکه از صحبتش نیفتاده. منظور اینه که تجربه نبرد قلعه کم هست؟ خب اگه سوال اینه به خاطر این هست که خرج در این نبرد کمتر از کلاسیک هست و کلا نسبت به کلاسیک در بیشتر مواقع ساده تر هست روندش.[/info]

2

نقل قول

لطفا کاری کنید که بشه نام قبلی اتحاد رو دید
[info]این مورد واقعا ضرورتی توش احساس نمی شه. اتحادها چون سکه ای نامشون عوض می شه، تغییر نام زیادی دیده میشه در اون ها خصوصا در اتحادهای رتبه پایین.[/info]

3

نقل قول

مثل بیشتر تالار های گفتو گو محلی برای چت کاربرین زده بشه تو تالار اینطوری به نظرم هم ارسال اسپم کمتر میشه.

هم کاربرین راحت تر حرف هاشون و با هم میزنن.

[info]تالار رو خودمون درست نکردیم و لایسنسش رو خریداری کردیم، این تالار ماژول چت کاربران رو نداره عوضش قابلیت های دیگه ای داره که تالار های دیگه ندارن.[/info]

4

نقل قول

سلام نظر من اینه که یه سبک جدید از نبرد رو بسازن که شبیه به قلعه باشه ولی 3 اکانت از سرور 1 یه گروه و 3 اکانت از سرور 2 هم یه گروه باهم بازی کنن !
( البته هماهنگ شده بعد باید سطح بندی داشته باشه برای مثال سطح های 1 تا 5 ، 6 تا 10 ، 11 تا 15 ، 16 تا 20 و ...
همین طور 5 سطح 5 سطح با هم بازی کنن و مثلا در هر سطح بندی بازی امتیازی باشه ! حتما سبک پرطرفداری میشه !

[info]در فکر نبرد و نقشه ی جدید هستیم و در تابستان سعی می کنیم اجراییش کنیم. البته الان تیم درگیری شدیدی داره ولی حتما در برنامه های آتی مون، زره ها و جادوهای جدید و هم چنین نقشه های جدید وجود داره ولی نمی تونیم از نظر حقوقی و نیز تکنیکی، سرور1 و 2 رو با هم مخلوط کنیم.[/info]

5

نقل قول

پیشنهاد من اینه که برا افزایش سرعت گرز رو به 3 یا 4 سرور مختلف با نقشه های متفاوت تقسیم میکنیم مثلا سطح 1 تا 20 توی سرزمین یک باشن
20 تا 40 تو سرزمین 2 و ... وقتی منثلا کسی تو حداکثر سطح سرورش رسید با دادن تعدادی سکه به سرزمین بعدی میره ای طوری خیلی بهتره

[info]یه طور کلی بازی ها در همه جای دنیا به سرورهای کوچیک تقسیم می شن که مثلا بین 10 هزار تا 100 هزار کاربر هر سرور می گیره (بر اساس حجم بازی) ولی سعی ما بر این هست که با افزایش قدرت 1 سرور، بتونیم کاربرها رو تا جای ممکن کنار هم قرار بدیم تا هیجان بازی بیشتر بشه و اون درگیری ها و گیج شدن کاربر رو به دنبال نداشته باشه (خیلی ها مشکل دارند در به یاد آوری سرور بازی شون و با مفهوم بازی های چند سروری اشنا نیستند در ایران) این کار باعث می شه که یوزرها همدیگه رو بهتر هم بشناسن و بازی جایگاهش بیشتر حفظ بشه. جای این که بگید: رتبه ی 5 در سرور 3 هستم الان می گید توی بازی گرز رتبه ی 5 هستم! با این حال در آینده ممکنه مجبور شیم به دلایل تکنیکی که این قابلیت رو اضافه کنیم ولی هنوز ما در زمینه ی راهکارها برای افزایش سرعت به این بن بست نرسیدیم و طی 1 هفته ی اخیر سرعت افزایش پیدا کرده و هنوز هم یک سری کار داریم که در مرحله ی پرداخت هزینه هستیم تا احتمالا در اواسط هفته ی آینده باز هم سرعت از اینی هم که هست بهتر بشه.[/info]

6

نقل قول

یه پیشنهاد دارم اونم اینه که وقتی ما فرمانده دوم یه اکانت میشیم بتونیم زره های سرباز اون اکانت رو ببینیم ولی نتونیم اونارو حذف کنیم یا بفروشیمشون.
[info]مجموع قدرت زره های سرباز در سربازخونه هم اعلام می شه و وقتی خرید و فروششون براتون بسته است، دیدنشون چه تاثیری داره؟[/info]

7

نقل قول

توی تالار آخرین تاپیک هایی که نشون میده الان 5 تا هست اگر بشه 10 تا بهتره چون الان تالار شلوغه و سریع تاپیک ها میرند پایین
[info]این مورد رو اگه مدیران تالار هم تایید بکنند، بررسی می کنیم و در صورت وجود قابلیت در پنل تالار، اعمال می کنیم.[/info]

8

نقل قول

همه میدونن که نشان های فرمانده ها که تو پروفایلشونه به دردی نمیخوره و فقط جنبه نمایشی داره و من نظر خوبی دارم اولا نشان های جدیدم بیاد چون کریک همش طلایی شده مثلا خونین و دوما
مثلا نشان برنزی 5درصد قدرتو زیاد کنه و نقره ای 10 درصد و طلایی 20 درصد البته تو همون موردی که هستن مثلا دفاع موفق طلایی 20 درصد دفاع بده یا مثلا شرکت در 2000 نبرد قلعه 20 درصد قدرت تو قلعه رو زاد کنه و بقیه هم همینطور

[info]این هم در لیست کاری مون هست، روی اون بخش می شه خیلی مانور داد و نشان های مهیجی اضافه کرد که الان مدت هاست این کار انجام نشده.[/info]

9

نقل قول

تو صندوق پیامها یه امکانی بزارین
که بشه فردی رو که نمیخوایم دیگه پیامهاش بدستمون برسه
ایگنورش کنیم

[info]این مورد هم در لیست کارمون هست و زیاد گزارش شده. کارهای زیرساختیش انجام شده در پروفایل هر یوزر این قابلیت رو می ذاریم و مشغول کارهای گرافیکی اش هستیم.[/info]

10

نقل قول

سلام من برای وام دادن یه پیشنهاد دارم به جای این که پیام بدیم یه گزینه بزارین به اسم درخاست وام مثلا درخاست 10 الماس میدیم مدیریت تایید کنه 10 الماسو میگیریم و اگه نکنه بهمون پیام بیاد درخاست شما رد شد و مدیر بتونه مبلغو عوض کنه مثلا یکی 10 الماس درخاست میده مدیر بکنتش 3 تا بعد تایید کنه مثل عضو ها بشه البته سکه هم اینطوری بشه که کار همه راحت بشه مدیرهم یک ساعت دنبال کاربر نگرده و فقط تایید کنه
[info] پیشنهاد بدی نیست البته خیلی هم ضرورتی توش احساس نمی شه چون در نهایت مطمئن هستیم که به پیام دادن ختم می شه. کلا مذاکره و چک و چونه همیشه بر سر موارد وام دادن هست و این قضیه فقط درصدی از کارها رو کم می کنه. [/info]

#7 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 22 July 2013 - 04:44 PM

نقل قول

شانس جايزه مودم نيست تو سرور 2
[info]در مورد جایزه مودم که در سرور2 نیست و فقط برنده ی مودم در سرور1 انتخاب می شه و جوایز سرور2 تماما نقدی هست.[/info]

نقل قول

عدم رسيدگيِ خوب به گزارشات تباني و ...
[info]به گزارشات رسیدگی می شه ولی گزارشات در تابستون خیلی خیلی زیاد شده و یک مقدار بخش پشتیبانی با کندی بررسی می کنه گزارشات رو[/info]

نقل قول

يه مشکل ديگه که ميگن جايزه نبردقلعه برا سطح 50 هم 39 تاست برا سطح 20 هم همينطوره . و جايزه کلاسيک هم همينطور ميگم برا سطح 50 89 تا سطح 20 85 تا اينا که واقعاً نا انصافيه :39:
[info]باید بررسی بشه این مورد ولی فکر می کنم بتونیم یک سطح دیگه از تجربه رو برای کاربرای سطح مثلا 35-40 به بالا اضافه کنیم.[/info]

نقل قول

افزایش مقدار وام تو اتحاد ها
[info]در برنامه هست، افزایش وام بر اساس رتبه و امتیاز فرد در اتحاد که از پیشنهادات قبلی بوده[/info]

نقل قول

نبردِ 2 نفره اضافه بشه
[info]جالب هست، ابتدا می خوایم 2 تا نقشه جدید به نبردهای کلاسیک و قلعه اضافه کنیم ولی ایده نبرد 2 نفره هم می تونه جالب باشه ولی شاید استراتژیک نباشه به حد کافی و تبانی هم توش راحت باشه[/info]

نقل قول

ریست مهارت قهرمان ، مثلا قهرمان من 50 تا مهارت کمان دارم اونارو حذف کنم همون مهارت هارو بدم به مهارت گرز
[info]مهارت قهرمان چون تمرین روزانه داره نمی تونیم این قابلیت رو بذاریم[/info]

نقل قول

بعد هر 10 الماسی که تو اتحاد ریخته شد 1 الماس دیگه بهش اضافه شه (مثل تخفیف)
[info]کاملا راه رو برای تقلب باز می کنه[/info]

نقل قول

به جای قسمت "متغیر ها" تو بازاچه که کمتر کسی استفاده میکنه "عمر" رو بذارن تا بر اساس عمر قهرمان بتونیم جست و جو کنیم .
[info]حتما این مورد در لیستمون می ره[/info]

نقل قول

معاون های اتحاد ها هم بتونن وام بدن .
[info]باید یه پنل بذاریم که مدیر اتحاد این قابلیت رو بده ولی می ترسیم که برخی این قابلیت رو بدهند و بعد معاون تالار تخلف کنه و دردسر بشه[/info]

نقل قول

کاش یه گزینه بالای هر اتحاد بود می زد مثلا 4 روز مانده تا تحویل وام .
[info]ایده جالبی هست و مفید[/info]

#8 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 04 August 2013 - 01:51 PM

نقل قول

عمر قهرمانا فقط ماه نباشه روزشم باشه (مثلا عمر قهرمان : 2 ماه و 14 روز)
[info]حتما این مورد رو می ذاریم[/info]

نقل قول

میشد خون قهرمانو تو همون صفحه ورودی نبرد پر کرد
[info]رای راحتی کار خوبه، جزو ایده ها می ذاریم ولی خب اهمیت برخی موارد بالاتر هست ولی توی لیستمون می ره[/info]

نقل قول

مقاومت یار هاتو تو قلعه نشون بده
[info]می خواستیم این کارو بکنیم ولی دلیل اصلی عدم نمایشش برای این هست که همین الان هم برخی مواقع توی قلعه پیش میاد که یک یار از یارهای ما، به حریف کمک می رسونه و در این شرایط خب کمک رسونی و خبرچینیش بسیار بیشتر هم می شه. الان اگر اعضای تیم تصمیم بگیرن می تونن از طریق چت تیمی به هم اعلام کنن.[/info]

نقل قول

وقتی 6 نفر قلعه تکمیل شد بعد از 10 ، 15 ثانیه شروع شه بازی تا صفحه نبرد برا آخرین یوزر باز شه
[info]پیشنهاد خوبیه، برای بررسی بیشتر به تیم فنی ارسال می شه تا امکان پیاده سازیش بررسی بشه[/info]

نقل قول

گیر کردن مقاومت خصوصاً سرور 2
[info]ما هفته ی گذشته روی سرور2 یک تغییراتی داشتیم که امیدواریم این مشکل در اون سرور کم شده باشه.[/info]

#9 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 20 August 2013 - 03:00 PM

نقل قول

تو بازارچه هنگام فروش یا خرید قهرمان اکسیر جوانی رو اضافه کنید بفهمیم استفاده کرده یا نه
[info]حتما اضافه می شه[/info]

نقل قول

هزینه ی تمرین قهرمان با اونی که تو راهنما هست همخونی نداره
[info]اتفاقا بچه های پشتیبانی در بخش نظرات دیده بودند و مطرح کردند تا درست بشه. درستش می کنیم.[/info]

نقل قول

تونیم اسم های قبلی اتحاد هارو ببینیم
الان تو اتحادا فرعی زیاده که سطح اتحادو ببرن بالا برا عضو شدن تو اتحاد مثلاً حداقل سطح 10 باشه یوزرا
[info]این دو مورد رو هم به نظرم باید یه فکری براشون کرد. فرعی های اتحاد هم زیاد شده و مدام مجبوریم جریمه شون کنیم.[/info]

#10 هیــــــــــرو

عضو سابق تیم نظارت

• عضو
  • 5968 ارسال
  • نام فرمانده:
    هیــــــــــرو

ارسالی 05 September 2013 - 03:39 PM

نقل قول

تو نبرد کلاسیک هر خونه خالی یه سکه میده ( نده سنگین تره :| ) اینو بکنید متناسب با هر سطح مثلاً سطح 50 حمله کرد 50 تا سکه بده سطح 7 حمله کرد 7 تا سکه .

[info]این مورد میشه راه تقلب بجای اینکه مثلث بزنن کارشون میشه با 2 تا سرباز حمله کردن به خونه خالی و سکه گرفتن![/info]

نقل قول

مدیران اتحاد بتونند یه پیام رو به همه ی اعضا ارسال کنند .

[info]این مورد رو میتونیم اضافه کنیم ولی در حال حاضر 2 راه برای دادن پیام به همه هست یکی اینکه توی چت اتحاد پیام بدن و یکی هم اینکه توی متن درباره اتحاد پیامهاشون رو بزارن. فعلا این کار رو راه میندازه ولی توی لیست کارهای اولویت پایین میزاریمش[/info]

نقل قول

چون که ایمیل رو راحت می شه هک کرد برای بازیابی رمز هم نیاز به وارد کردن کد امن باشه

[info]اینکه ایمیل رو راحت میشه هک کرد معنی نمیده کلا!!! هیچ ایمیلی رو راحت نمیشه هک کرد اگر صاحبش حواسش جمع باشه! ولی این مورد به نظرم نیازی بهش نیست! چون اگر شما کلمه امن روی یوزرتون زده باشید در نهایت هیچکس نمیتونه ایمیل شما رو عوض کنه پس فراموشی رمز همیشه میاد به ایمیل شما. ما نمیتونیم بخاطر سهل انگاری یوزرها توی نگهداری از ایمیلشون سایت رو تبدیل کنیم به گاوصندوق! همین کلمه امن رو هر روز پیام میدن که فراموش کردن![/info]

نقل قول

فرمانده دوم نتونه زره بذره برا فروش تو بازارچه

[info]اصلا فرمانده دوم به بازارچه دسترسی نداره در حال حاضر!!![/info]

نقل قول

وقتی سطحی رو تموم می کنی و به لول بالاتر میری یه مقدار سکه سایت کمک کنه

[info]این بد نیست پیشنهادش ، میزارمش توی لیست کارهای آینده[/info]

نقل قول

یه ماموریت بزارن به نام ماموریت اخر که ماموریتش اینطوری باشه متنش انجام دادن تمامی ماموریت ها

[info]تمامی ماموریت ها معنی نمیده چون سطح پایانی نداریم و ممکنه در آینده ماموریت جدید اضافه بشه پس نمیتونیم از الان محدودشون کنیم[/info]

نقل قول

چطوره یه قسمت باشه مثلا طرف قبلا تو چه اتحاد هایی بوده

[info]اینم ایده بدی نیست کلا شاید یه صفحه تاریخچه کاربر اضافه کردیم که گذشته کاربر رو نشون بده از اسمهاش تا اتحاداش و تخلفهاش و ...[/info]

نقل قول

ما نبرد کلاسیک میبینیم چندتا بردیم خب چرا نبرد قلعه رو نبینیم به نظرم این خیلی خوب میشه آمار نبرد قلعه هم باشه

[info]چون قهرمانی توی قلعه معنی نمیده و بازی تیمی هست این مورد رو نذاشتیم ولی نشانها خودش نشون دهنده تعداد برد توی قلعه میتونه باشه.[/info]

نقل قول

واسه اتحاد مدیر بتونه یکی رو انتخاب کنه به غیر از الماس به کسانی که وام خواستن وام سکه بده

[info]این مورد مشکل ساز میشه در آینده چون یوزرها توانایی حفظ اکانتهاشون رو ندارن و سیلی از مدیران معترض بوجود میاد که معاونشون دزدیده شده و سکه های اتحاد تموم شدن![/info]

#11 ̅K̅̅h̅̅a̅̅n̅̅O̅̅m̅̅ ̅̅g̅Ol

مــدیــرツ

• مدیر تالار
  • 5407 ارسال

ارسالی 23 November 2013 - 05:15 PM

نقل قول

یه جایی توی نبرد با پنل من نبونیم با پلیرمون صحبت کنیم اینجوری خیلی خوب میشه

Info پیاده کردن سیستمهای چت فشار زیادی به سرورها میاره و مسلما قابلیت حیاتی نیست که بشه بخاطرش بار روی سرور آورد به همین دلیل این مورد رو نمیشه پیاده کرد. معمولا افرادی که روی یه یوزر بازی میکنن از طریق مسنجرهای دیگه با هم ارتباط دارن.

نقل قول

شاید یکی بخواد مثلا 18 تا قدرت ضربه یا 18 تا قدرت بدنی قهرمانشو تمرین بده
دیگه 12-6 به چه دردمون میخوره؟فوقش اگر بخوایم یکی از تمرینامون 2 برابر اون یکی باشه 2 روز اونو تمرین میدیم 1 روز این یکیو.منظورم اینه که قدرتش مثل اوروک تمرین بخوره.و این که چرا تو سرور 2 قهرمانش این قدر ضعیف تره؟سوپرولکانشومیگم
؛قدترشو مثل اوروک کنین خیلی خوب میشه.این جوری خیلی قهرمان خر دفی میشه اگر فقط شهامت بخوره و حملش افتضاح میشه باید بشه که فقط قدرت بدنی یا فقط قدرت ضربه بدیم.]یادمون رفت دومیش باشه تر خدا

Info قدرت کم سوپرولکان رو که همین چند وقت پیش درست کردیم و الان سرور 1 و 2 یکسانن. در مورد پارامترهای تمرین هم خوب این دیگه استراتژی یوزره که بهترین تمرینها رو که کمترین پرتی رو داشته باشن انتخاب کنه. اگر میخواستیم تمرینها رو تک تک بزاریم هم تنوعی نداشتن و هم استراتژی تمرین دیگه معنی پیدا نمیکرد.

نقل قول

میخواستم بگم اگه میشه متنی رو که تویه اتحاد میقرستیم بیشترش کنین یا به جای 2 پیام پشت سر هم 3.4 پیام پشت سر هم بشه فرستاد

Info متاسفانه این باعث میشه بعضی یوزرها تبلیغات ارسال کنن از این طریق و باعث اذیت و آزار بقیه بشن. اون 2 تا پیام پیاپی هم برای این گذاشتیم که اگر دو نفر در حال حرف زدن هستن خوب تا زمانیکه هر دو دارن پیام میفرستن مشکلی نیست ولی وقتی یکیشون رفت دیگه فرستادن پیام پی در پی از طرف یک نفر معنی نداره.

نقل قول

من میگم یه نبرد مثل قلعه بیاد که نشه توش از جادوی صف استفاده کرد بعد تو هر نقشه بجای 2 تا قلعه 4 تا قلعه باشه و و هر گروه هم 2 تا هم تیمی که یکی کارش محافظت از قلعه باشه یکیم حمله کن (این وضیفه رو خود هم تیمیا مشخس کنن که تو بخش حمله وارد بازی بشن یا دفاع ) و تعداد خونه های هر نقشه 160تا باشه (الان قلعه 92تا داره ) تیمی تو بازی برنده باشه که بتونه همه فرماندهارو 0 کنه.
جایزه تجربش 100 تا برای زیر20 و150 تا برای زیر 30 و 200 تا برای زیر 40 و 250 تا برای 50 و 300 تا برای بالای 50 باشه جایزه نقدیشم 50000 هزار سکه باشه.
اما در روز محدودیت شرکت تو نبرد باشه مثلا 5 تا یا 3 تا نبرد وبرای این که تبانی نشه به حمله و دفع تجربه نده فقط به تیم برنده تجربه بده

زمان شروع نبرد مشخص باشه مثلا ساعت 2 یا 3 یا هر یک ساعت به یک ساعت نبرد شروع بشه

Info اضافه کردن نوع نقشه جدید باعث میشه یوزرهای آنلاین بازی پخش بشن بین سبکهای مختلف و نبردها دیرتر پر بشن! به همین دلیل هم اولویت با اضافه کردن نقشه گرافیکی جدیده و نه سبک جدید.

نقل قول

هر روز ک به اکمون سر میزنیم،اون جعبه ها ک یکیشو وا میکنیم،سکه و ... ک برنده شدیم،2 تا صندوق دیگه هم باز بشه حد اقل حسرت بخوریم !

Info آدم ندونه چی رو از دست داده بهتر از اینه که حسرت بخوره

نقل قول

سلام من میگم اگه بشه و قبول کنن اکانت هایی که تخلف میکنن و حذف میشن قهرمان هاشون یا زره هاشون رو برای مزایده بزاره خیلی خوب میشه اگه مدیران و ناظران یک قسمتی توی بازارچه درست کنن و مزایده بنامند!

Info خب معمولا اکانتهایی که حذف میشن و تخلف داشتن قهرمانهاشون رو از طریق تبانی و تقلب بدست آوردن پس درست نیست این قهرمانها رو بتونن انتقال بدن به بقیه یوزرها

نقل قول

-میشه یه قابلیت اضافه کنین که بتونیم صدای شروع نبرد رو خودمون انتخاب کنیم این بوغ شروع نبرد زیاد حال نمیده !

Info صفحه تنظیمات گرز در آینده نزدیک تغییراتی خواهد داشت که این موارد هم جزو اون تغییرات میتونن باشن.

نقل قول

یه پیشنهاد دارم بشه تو عمر هر قهرمان یه بار نژادشو عوض کرد مثلا آدم ولکان رو آزاد میکنه نژاد قهرمانشو با 35 الماس دادن میکنه ولکان و مثل اون تمرین میخوره

Info متاسفانه از لحاظ فنی این کار امکان نداره و قهرمانها نمیتونن نژاد عوض کنن

نقل قول

سلام یه پیشنهاد دارم واسه جادو ها میتونین یه جادو بذارین که تله باشه عین چشم خوریشد وقتی میخوای استفاده کنی نقشه دیده میشه بعد یکی از خونه هارو انتخاب میکنی و اون خونه تله میشه و هرکی از یار های دشمن به اون خونه حمله کنه واسه 10 ثانیه مقاومتش باز میشه

Info پیشنهاد خوبیه بهش فکر میکنیم تا بصورت درست پیاده سازی بشه

نقل قول

وقتی میخوای بری نبرد 3 نوع نقشه بتونی انتخاب کنی یعنی یه نبرد 5000 سکه بدی واسه ورود 10000 سکه بگیری یه نبرد بری 10000 تا واسه ورد بدی 20000 تا جایزه نبرد بگیری و یه نبرد هم بری که 20000 تا بدی 40000 تا جایزه بگیری و اینطوری دیگه لازم نیست که خودت یه نبرد رمز دار درست کنی و کلی منتظر بمونی آیا کسی میاد یا نمیاد!!!

Info متاسفانه این موارد باعث زیاد شدن تبانی و تقلب توی سایت میشه

#12 ̅K̅̅h̅̅a̅̅n̅̅O̅̅m̅̅ ̅̅g̅Ol

مــدیــرツ

• مدیر تالار
  • 5407 ارسال

ارسالی 23 November 2013 - 05:26 PM

نقل قول

من یه پشنهاد درباره حداقل و حداکثر قیمت قهرمان ها دارم اینکه آزادی عمل ما تو قیمت گذاری بیشتر بشه
بیان یه کاری کنن مثلا بشه قیمت هارو بالاتر یا پایین تر انتخاب کنیم مثلا من این قهرمان رو بذارم 25 الماس که هم زودتر فروش بره هم حداقل یه 18 تاش به خودم برسه یه زره الماسی باش بخرم!
حالا قیمت رو خیلی کم نتونیم انتخاب کنیم مثلا 10 یا 15 تا که تبانی هم نشه...

Info تفاوتی نداره از هر طرف این موضوع رو آزاد کنیم باعث میشه یوزرها تبانی کنن و با یوزر فرعی الماس جابجا کنن. در ضمن محدودیت قیمت بر اساس قدرت قهرمانه و واقعا قهرمان شما بیشتر از اون نمی ارزه.

نقل قول

سلام یه پیشنهاد داشتم اونم اینه که ما وقتی قهرمان رو در بازارچه میزاریم بتونیم از اون در نبرد قهرمانان و نبرد ها استفاده کنیم مثلا برای کسانی مثل من که فقط یه قهرمان قوی دارن نمی تونن اونو تو بازارچه بزارن چون دیگه قهرمان قوی و خوبی برای شرکت در نبرد نداریم !

Info اینجوری ممکنه وسط نبرد شما قهرمانتون فروخته بشه و یهو از نبرد خارج بشه!

نقل قول

وقتی یک یوزر از یک اتحاد بیرون می اد حداقل 1روز نتونه داخل اتحاد دیگه ای عضو بشه!{برای جلوگیری از تبانی}

Info پیشنهاد خوبیه ولی متوجه نشدم چرا این میتونه باعث تبانی بشه؟

نقل قول

وقتی تو اتحاد می خوای به بقیه وام بدی باید رو اسم تک تک افراد کلیک کنی ببینی هفت روز شده یا نه
خب یه قابلیت اضافه کنین کسایی که وام سکه ای هنوز نوبتشون نشده
دکمه وام سکه ای قرمز بشه جونمون بالا میاد تا همشونو چک کنیم
یه دکمه کوچو لو هم بالای دکمه سکه ای بزارن برا الماسی اونم وقتی نوبتش نشده قرمز باشه
دیگه نخوایم همه رو چک کنیم

Info پیشنهاد خوبیه توی لیست قرار میگیره در صورت امکان اجرا میشه

نقل قول

چطوره روزهایی که ما نمیتونیم گرز بازی کنیم تمرین های قهرمان ذخیره بشه چطوره؟؟؟؟؟

Info این مورد بیشتر برای اینه که یوزری که هر روز به سایت سر میزنه و زحمت میکشه نسبت به یوزری که هر 10 روز یک بار میاد تفاوت داشته باشه

نقل قول

میخواستم بگم که قیمت ولکان و ........ خیلی زیاده میخوام محترمانه بگم اگه میشه یک زره ارزونترش کنید البته اگه میشه

Info در این مورد متاسفانه نمیشه کاری کرد و قیمتها بر اساس ارزش آیتمها قرار داده شدن

نقل قول

یه پیشنهاد داشتم اینه که هر اتحادی که بیشتر از2هفته(توافقی تصمیم بگیرید)از1ستاره برنزی بیشتر نشد به طور اتومات حذف بشه و الماسا هم به مدیر منظورم از الماسا همون 10تای ثبت اتحاد هست
و همچنین اگر به مدت1ماه هیچ کاری یا بازدیدی از اتحاد نشدبه طور اتومات حذف بشه و الماسا هم به مدیر منظورم از الماسا همون 10تای ثبت اتحاد هست .

Info ممنون پیشنهاد خوبیه هم این مورد هم موارد دیگه رو برای کم کردن اتحادهای غیرفعال در نظر میگیریم

نقل قول

وقتی ما میخوای تو صندوق خونه زره حذف کنیم نیاز به کلمه ی امن داره بنابر این برای تعویض مدیریت یک اتحاد هم کلمه ی امن بگذارید که مدیرا به مشکل نخورن دزدی و کلاه برداری زیاااد شده!

Info این مورد هم اضافه خواهد شد

نقل قول

اگه مدیریت بیان یه دکمه مثل سربازخوته تو قسمت صندوقخونه زره سرباز بزارn که با گرفتن چند الماس یا سکه تموم زره ها رو آزاد کنه و B جاش همون قیمت زره الماسی هست الماس و سکه ایی هست سکه برگردونه،که اگه خواستی از اول ترکیب زره رو بچینی عالی میشه B-)
برای جلو گیری از تبانی هم هر چقدر شیتیل زره شده رو باید باز زره بخری و نمیشه B عنوان مثال وقتی 200الماس بابت زره برگشت بری قهرمان بخری و 200الماس قفل باشه و فقط اجازه خرید زره رو باهاش داشته باشه Tآ جلو تبانی هم گرفته بشه !!!
اینجوری هم کاربر هزینه کمتری براش Dآره بابت تغییر پارامتر حملهای یا دفاعی هم سایت سود میکنه بابت برگردوندن شیتیل زره و یه شیتیلی میگیره :)
هم کاربرا میتونن با یه هزینه کمتری تغییر تاکتیک بدن B-)
یا این یا این توضیح پایین!
نظورش اینه شما ارزش زرهات مثلا 200 الماسه .
مثال بخوام بزنم، تبر دودم تو صندوق 10 الماسه؛ شما 20 تا تبر دودم داری. میشه 200 الماس
با این روش مثال میزنم 10 الماس میدی ، 200 الماسی که ارزش زرهات هست به یوزرت داده میشه و زرهات حذف میشه.این الماس ها فقط برای خرید زره هست نه چیز دیگه !
یجور ریست کردن زره میشه

Info این مورد قبلا بحث شده در موردش. هم باعث میشه دیگه استراتژی برای چیدن زره نداشته باشن یوزرها و هر موقع خواستن سیستم رو تعویض کنن ، هم باعث میشه مواردی مثل حذف زره و تعویض زره بی معنی بشن.

نقل قول

بعضی از جادو های اضافی مانند چشم خورشید رو حذف کنید چون ما می تونیم تو عرض 3ثانیه هم خونه های حریف رو شناسایی کنیم!
وجادو های زیر سطح 20 بسیار کم است لطفا به سطوح پایین 20 هم توجه شود!

Info تقریبا برای تمام سطوح جادو بصورت یکسان داریم و حتی سطوح بالاتر جادوی کمتری دارن. در مورد جادوی چشم خورشید هم منطق اضافه شدنش همین بوده که شما بتونین برای چند ثانیه جاسوسی کنین!

#13 ̅K̅̅h̅̅a̅̅n̅̅O̅̅m̅̅ ̅̅g̅Ol

مــدیــرツ

• مدیر تالار
  • 5407 ارسال

ارسالی 23 November 2013 - 05:32 PM

نقل قول

یه گزینه باشه که مارو افلاین نشون بده وقتی که انلاینیم

Info فکر نمیکنم نیازی باشه به این مورد!

نقل قول

سوال امن رو براش چند سوال طرح کنید اینجوری ادم یادش میره

Info تا جاییکه میشده کاری کردیم که حدس زدنش سخت باشه و ممکنه جواب سوالات رو فرد دیگه ای غیر از شما هم بدونه

نقل قول

برای قهرمانا زره های جدید بزارید

Info اضافه خواهد شد در آینده نزدیک

نقل قول

زره های سکه ای رو کمی قدرتشونو بیشتر کنید

Info مسلما منطقی نیست که زره های سکه قدرتشون با زره های الماسی مساوی باشن!

نقل قول

برای قهرمانا یسری ماموریت بزارید مثلا بری نبرد باید 500 تا سربازو بزنه تا ماموریتش تموم بشه 500 تارو یه جا بزنه نه دونه دونه

Info ماموریتهای جدیدی برای قهرمانها اضافه خواهد شد

نقل قول

یک دکمه بزارید به نام #من کجا هستم# که هر وقت روی ان کلیک کردید رتبه ی اک رو به طور خودجوش نشون بده!

Info اگر منظورتون اینه که رتبه خودتون رو توی صفحه برترین یوزرها ببینین بله این مورد اضافه خواهد شد

نقل قول

مدیرا و معاونین بتونن ببینن اتحادشون چه قدر مونده بره ستاره بعدی یا مثلا باید چه قدر سکه و الماس کمک کنن یا اینکه چند درصد مونده!

Info میتونیم درصد اضافه کنیم ولی اینکه چقدر باید کمک کنن رو نمیشه گفت چون فقط به کمک کردن بستگی نداره

#14 (k)aLaNta(R)

[k]aLaNta[R]

• عضو
  • 6238 ارسال

ارسالی 11 March 2014 - 09:02 PM

1-میگم با خسته شدیم اینقد تو 5ستاره طلایی موندیم یک نشان جدید درست کنن من میگم ستاره الماسی درست کنن قشنگه اگرم میخوان همون ستاره پلانتیوم رو بیارن اینجا
[info]برای اتحادها باید علاوه بر این مورد، یه سری موارد ساده ولی مهیج تر هم اضافه کنیم. کلا بخش اتحادها چه در گرز و چه در مستر90 از بخش هایی هست که پتانسیل بالایی داره برای به روز رسانی و آماده ی شنیدن پیشنهادات هستیم[/info]

2-پیشنهاد من این است که همینطور که میزان تمرین پارامتر های قهرمان با افزایش سطح تغییر پیدا میکنه میزان تمرین دادن مهارت ها سلاح قهرمان ها هم با بالا رفتن سطح افزایش پیدا کند
[info]در بخش قهرمان ها و تمرینشون یه برنامه بلند مدت داریم برای همین فعلا نمی تونیم تغییری توی این بخش بدیم.[/info]

3-وقتی توی بازی از جادوهای صف استفاده میکنیم و بازی زود تموم میشه این مدت انتظار برای استفاده دوباره از همون صف در نبرد جدید میمونه و باید منتظر باشیم تا دوباره زمانش تموم بشه.زمان استفاده از جادو هارو بردارید!
[info]خیر اتفاقا از قصد این مورد رو گذاشتیم. یه کم استراتژی و نحوه استفاده رو هوشمندانه تر می کنه[/info]

4-پیشنهاد برای قلعه رمز دار:
خواستم بگم یه گزینه ی دعوت همه هم بزارید یعنی هر کی تو لیست دعوته دعوت بشه نه همه رو بشینیم تیک بزنیم!
[info]اسپمینگ خیلی زیاد می شه این طوری[/info]

5-من یه پیشنهادی دارم واسه گرز ک یذره متفاوت باشه بازی واسمون
اگه تمه گرزو عوض کنین یذره بهتر می‌شه
[info]ممنون، فکر نکنم خیلی در هیجان بازی تاثیری داشته باشه، داریم سعی می کنیم نبردها و سیستم های مهیج تری اضافه کنیم.[/info]

6-من یک پیشنها دارم مثلا شما میخوای اکانت رو با یه نفر شریک بشی خوب ولی یه سری مشکلات همیشه وجود داره مثل:دزدیدن اکانت که خیلی زیاد هستش
من میگم یه امکانی بشه روی اکانت ها فعال کرد که یه اکانت رو اگر میخوایم شریک بشیم همه چیز اکانت 50% 50% باشه
مثلا از دوتا ایمیل با دوتا رمز و کلمه ی امن استفاده بشه که امکان دزدی به صفر برسه
این جوری نه کسی میتونه رمز کل اکانتو عوض کنه نه ایمیل نه کلمه ی امن!
[info]خب مشکلات این مورد که نیاز به توضیح نداره چون خیلی چیزای اکانت رو نمی شه از وسط نصف کرد![/info]

7-به نظرم اگر مدریت قبل مثلا دادن تغییر در بازی بیاد یک لیستی یا یک اولویتی در تغییرات نشون بده که ما تکلیفمون روشن باشه که کی چی میاد مثلا نبرد جدید در بازه زمانی اذر یا.... هم بچه ها میتونن نظر بدن و هم بشه اولویت رو با رای اکثریت تغییر داد !
[info]این موارد اکثرا بوده، ولی بیشتر توی همین تالار و قبل از تغییرات به ناظرین می گفتیم که به کاربرا اعلام کنند[/info]

8-بازی وارکرفت یه چیزی داره که میتونی روی نقشه کلیک کنی و
دوستات هشدار بدی که برن به اون مناطق و از منطقه حفاظت کنن
همچین امکانی به گرز اضافه شه فوق العاده میشه!(تو نبرد قلعه مثلا به دوستت بگی برو این پل رو بگیر!

[info]این مورد رو در لیستمون داریم یه کم مشکل برای پیاده سازیش توی محیط مرورگر هست که اگه بتونیم حلش کنیم خیلی کارایی داره این مورد[/info]

9-اضافه کردن امکان صحبت زنده در نبرد های بین اتحاد ها(اگه بیارین!)اینجوری خیلی عالی میشه!
کاپیتان میتونه دستور بده به بقیه که برن اینجا .....!
[info]مورد خوبیه ولی محدودیت های سرعتی زیادی داریم در ایران ولی ایده ی خوبی هست بهش فکر می کنیم[/info]

10-امکان شرط بندی:
بازی دوتا دو یه بازی خفنه که همیشه بین تیم هاش مسابقاتی برگزار میکنه‍!و میشه سر اون بازی ها
شرط بندی کرد!{سر آیتم هایی که دارید!}
مثلا شما میگید!من شرط میبندم اگه تیم SO برنده بشه شما باید به من آیتم TRAXEX(یه قهرمان دوتاعه!)رو بدید!
[info]متاسفانه چنین آیتم هایی به دلیل مشکلاتی که پیش میاد قرارگیریش ممنوع هست.[/info]

11-پیشنهادم اینه که ببینیم هر اتحاد چقدر دارایی داره !
[info]این مورد حفاظت اطلاعات رو نادیده می گیره و نمی شه[/info]

12-به نظر من دیگه وقتشه اتحادها رو یکم گسترش بدیم و با این پول های سنگینی که تو اتحادهای برتر هست بشه کارهای بیشتری انجام داد.
مثلا :یکی از پیشنهاداتم اینه که به یوزرهایی که از ستاره نقره ای به بالاتر هستن وام های سنگین تری داده بشه مثلا ستاره های نقره ای 250 هزارتا و به طلایی ها 350 هزارتایی داده بشه.
[info]همون طور که در مورد های قبلی گفتم[/info]

13-من میگم یه نبرد اتحاد ها بذارن اتحاد ها عضو های برترشون رو انتخاب کنن ببرن به جنگبه نظرم هر اتحاد مثل طوفان دزدان دریایی باید یه منطقه و قله ی مخوص واسه خودش داشته باشه هم یه غارت اتحاد بذارن اتحاد ها سکه های همدیگه رو غارت کنن توی جنگ یا هم سرباز اتحاد و ....بشه برج و اینجور چیزا با سکه ساخت تا جلوی غارت رو گرفت و...
این طرح تو طوفان دزدان دریایی هست و این بازی رو بسیار بسیار جذاب کرده.
درضمت یکی از چیزای خوب پرچم اتحاد هست که وقتی عضو اتحادی بره تو نبردی پرچم اتحادش کنار عکس و یا قهرمانش باشه. که اتحاد طرف رو مشخص کنه.
[info]ایده ی جالبی هست، توی نسخه جدید گرز یه چیزی در همین مایه ها در نظر داریم ولی هنوز عملیش نکردیم.[/info]

14-لطفا یه بخش دیگه به شارژ تلفنی اضافه کنن بابا من همه ی فال هاش و صبتاشو حفظم
اگر یه فکری هم رو این موضوع کنن بدک نیست
مثلا مسابقه ای بزارن به برنده جایزه بدن و یا.....

[info]خب لازم نیست گوش کنید که اون مورد تلفنی فقط برای خرید الماس هست و اون بخش های فرعیش اضافه هست و از سمت خود مخابرات هست و دست ما نیست.[/info]

1 کاربر در حال خواندن این تاپیک است

0 کاربر, 1 مهمان, 0 عضو مخفی